تبلیغات
♥OnLy VoLlEyBaLl♥ - ركورد شكنی كاله در خانه
♥فقط شماره 2 پیکان♥

ركورد شكنی كاله در خانه

سه شنبه 23 اسفند 1390 12:58 ق.ظ

نویسنده : SaRA

            سلام سلام

                                                                تبریک به هواداران کاله!

                                      هوررررررررررررراااااااااااااا هوررررررررررررررااااااااااااااااااا

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

                       ولی ی نمه نامردی شد سر سرویس آخر میرزاجانپور حواسش پرت شد!تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

           اما بالاخره کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه برد دیگه!

شـــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــره کــــــــــــــــــــــــالــــــــــــــــــــــــــــــــه

ركورد شكنی كاله در خانه

تیم والیبال کاله مازندران با شکست پیکان قهرمان 11 دوره لیگ برتر والیبال برای نخستین بار در تاریخ والیبال كشور راهی دیدار نهایی این رقابت ها شد تا در بازی پایانی حریف سایپا البرز در این بازی شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های کاله مازندران و پیکان تهران كه در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال به تساوی یک بریک رسیده بودند، امروز یکشنبه 21 اسفند در آمل در سومین نبرد پیاپی خود به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم والیبال کاله مازندران در این دیدار به رغم واگذاری نتیجه بازی در ست نخست با امتیاز 25 بر 22، در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیاز های 25 بر 23، 25 بر 19 و 25 بر 23 از سد پیکان پرافتخارترین تیم والیبال قاره آسیا و ایران گذشت.
این پیروزی در حالی برای نماینده مازندران به دست آمد که تا کنون تنها دو مقام سومی در سال های 1388 و 1389 در لیگ برتر والیبال به دست آورده است و برای نخستین بار راهی دیدار نهایی می شود.
اما از سوی دیگر تیم والیبال پیکان نیز که علاوه بر 11 قهرمانی در لیگ برتر والیبال عنوان سومی جهان را نیز یدک می کشد، باید برای کسب مقام سومی به مصاف شهرداری ارومیه رود.
شکست پیکان و صعود تیم کاله مازندران به دیدارنهایی، شاید بتوان دومین شگفتی لیگ برتر والیبال امسال دانست. چرا كه نخستین شگفتی لیگ حضور تیم شهرداری ارومیه در جمع چهار تیم برتر این مسابقات بود كه سایپای البرز با توانست این تیم را در حتی در سالن غدیر شهر ارومیه شكست دهد و با قتدار پا به فینال لیگ برتر والیبال مردان در سال 90 گذارد.

گفتنی است، جدال تماشایی دو تیم کاله و پیکان علاوه بر تماشاگران خونگرم آملی سه تماشاگر ویژه داشت که "محمدرضا داورزنی" رییس فدراسیون والیبال، "خولیو ولاسکو" سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان و "آندره زورزی " خبرنگار و تحلیل گر فدراسیون جهانی والیبال FIVB از نزدیك نظاره گر این مسابقه بودند.
قطع برق سالن پیامبر اعظم (ص) شهر آمل در نیمه نخست نیز یکی از حاشیه های این بازی بود.

بدین ترتیب تیم های سایپا و کاله مازندران چهارشنبه 25 اسفندماه برای مقام قهرمانی در کرج و تیم های پیکان و شهرداری ارومیه نیز برای کسب مقام سومی در تهران به مصاف هم خواهند رفت.

كاله مازندران

-

پیكان

3 - 1

22 - 25

25 - 23

25 - 19

25 - 23

از همه ی بر و بچ کاله کمال تشکر رو داریم.این گل تقدیم شما

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

شیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــره عطایی

شیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــره معروف

شیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــره غلامی

شیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــره زرینی

شیـــــــــــــــــــــــــــــره نظری افشار

شیــــــــــــــــــــــــــــــــــره قرا

شیــــــــــــــــــــــــــــره نادی

شیـــــــــــــــــره محمودی

و......

همه شیرن کلا

نظر فراموش نشه

قربونتون برم

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید
دیدگاه ها : شییره کاله..شییره پیکان
آخرین ویرایش: سه شنبه 23 اسفند 1390 01:10 ق.ظ