تبلیغات
♥OnLy VoLlEyBaLl♥ - فینال سنتی یا ركورد شكنی كاله
♥فقط شماره 2 پیکان♥

فینال سنتی یا ركورد شكنی كاله

سه شنبه 23 اسفند 1390 12:53 ق.ظ

نویسنده : SaRA

سلام دوستان

یكشنبه 21 اسفندماه روز سرنوشت ساز برای دو تیم پیكان و كاله است چرا كه پیروز پیكار این دو تیم راهی دیدار نهایی لیگ برتر والیبال می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال سایپا كه در طول دور مقدماتی لیگ برتر والیبال عملكرد درخشانی داشت و در بیست و چهار هفته دور مقدماتی این رقابت ها صدرنشین بود، در هفته گذشته با شكست شهرداری ارومیه در دو دیدار رفت و برگشت ، جواز حضور در دیدار نهایی را به دست آورد. این تیم در دور مقدماتی 23 پیروزی به دست آورد و تنها سه شكست را تجربه كرد كه در بین تیم های شركت كننده از این نظر نیز در صدر قرار گرفت.

اما فردا، یكشنبه در آمل دیگر فینالیست این دوره از مسابقات لیگ برتر والیبال شناخته خواهد شد. در این دیدار تیم كاله مازندارن در بازی سوم مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال میزبان پیكان است.
پیكان برای صعود به دیدار نهایی در این بازی، روز سختی خواهد داشت هر چندبازیكنان كاله در بازی نخست این مرحله در خانه خود مغلوب پیكان شدند، اما تكراراین رخداد كمی سخت به نظر می رسد.
نباید فراموش كرد كه تیم کاله در بازی دوم این مرحله موفق به شکست پیکان درتهران نیز شد.


از سوی دیگر پیكان نیز چیزی برای از دست دادن ندارد و به آب و آتش خواهد زد تا این پیروز میدان این بازی حساس باشد.
تیم پیروز میدان فردا یكشنبه حریف سایپا در دیدار نهایی لیگ برتر والیبال خواهد بود.اگر کاله در این بازی پیروز شود و به دیدار نهایی صعود كند یک ركورد برای این تیم نیز خواهد بود، چرا كه کاله تنها دو مقام سومی در پرونده 12 سال گذشته خود دارد و تا کنون در دیدار نهایی لیگ برتر والیبال نیز حضور نداشته است.


اما اگر پیكان موفق به شكست حریف شود و حضورش را در دیدار نهایی این دوره از لیگ برتر والیبال قطعی كند، مانند چند سال گذشته باز هم دو تیم سایپا و پیكان در فینال برای قهرمانی در لیگ تلاش خواهند كرد و شاهد فینال سنتی خودرو سازان خواهیم بود.


اردوی مقدماتی تیم ملی با حضور پدیده های لیگ برتر و دسته یك
(در ادامه مطلب)

اردوی مقدماتی تیم ملی با حضور پدیده های لیگ برتر و دسته یك

اردوی مقدماتی تیم ملی والیبال ایران از 17 اسفندماه با دعوت از 15 بازیكن پدیده تیم های لیگ برتری و دسته یك كه مسابقات آنان به پایان رسیده ، آغاز و تا پایان سال ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این اردو در سالن والیبال مجموعه ورزشی والیبال در دو نوبت صبح (10 تا 12:30) و عصر (17 تا 19:30) زیر نظر " خوان سیچلو" به عنوان سرمربی برگزار می شود.

بازیكنان دعوت شده صبح ها به انجام كارهای بدن سازی و تمرین دریافت می پردازند و عصرها كار با توپ را در دستور كار دارند.
خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی والیبال كشورمان نیز بر این اردو نظارت دارد و " ادواردو" نیز به عنوان مربی بدنساز در كنار سایر مربیانی كه در این اردو حضور دارند، ولاسكو را همراهی می كنند.
در حال حاضر محمد وكیلی، جهانگیر سید عباسی، مسعود آرمات و رضا ابراهیمی به عنوان مربی و احمد مساجدی و رحمان معمری به عنوان مترجم آنان را همراهی می كنند.
این مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی والیبال كشورمان به صورت سه روز تمرین و یك روز استراحت برگزار می شود كه تا پایان سال نیز ادامه خواهد داشت.

مرحله بعدی اردوی مقدماتی تیم ملی از پنجم فروردین ماه سال آینده با اضافه شدن بازیكنان چهار تیم پلی آف كه تابه حال به تیم ملی دعوت نشده اند تشكیل می شود.
اسامی 15 بازیكن حاضر در اردوی فعلی تیم ملی والیبال به قرار زیر است:
پاسور: محمد طاهر وادی و میثم فریدی
اسپكر: سهیل احمدی، پویا حبیبی و امین علوی
دریافت كننده: فرهاد قائمی، علیرضا مباشری، سعید شیرود و امیر حسین پویا
سرعتی: علیرضا جدیدی، مسعود غلامی، علی صنوبری و امیر باقرپور
لیبرو: یاشار شاهینی و ناصر رحیمی

لازم به ذكر است اردوی تیم ملی والیبال كشورمان بعد از تعطیلات نوروز 91 با شركت كلیه نفرات تشكیل می شود.

اینم ی چندتا عکس از اردوشون

دوستتون دارم

نظر یادتون نره بای بای
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -