تبلیغات
♥OnLy VoLlEyBaLl♥ - عکسای خانه والی+مصاحبه
♥فقط شماره 2 پیکان♥

عکسای خانه والی+مصاحبه

پنجشنبه 18 آبان 1391 09:13 ب.ظ

نویسنده : SaRA
ارسال شده در: محمد فلاح ، والیبالی ،

سلام بچه ها چطورین؟؟؟؟؟

من واقعا بخاطر تاخیر توی این عکسا معذرت میخوام.قرار بود به همون پست اضافه کنم اما پشیمون شدم

نکته بسیار مهم کنکوری:به دلیل حجم بالای عکس ها تا لود شدن کامل آنها باید از صبوری با درجه ی بالا برخوردار باشید..

اول از dr.shaban شروع میکنیم..خب تعریف که کردم چی شد و چی گفتن..

بچه ها دیدین نرده های خانه والیبالو رنگ کردن؟؟؟من اون قبلی رو بیشتر دوست داشتم

خوب که تو عکس دقت کنین میبینین ی آقاهه چسبیده به نرده ها..خیلی قشنگ افتاده..

             شبان

 

آقای کشاورزی در حال امضا دادن..

                    امضا دادن کشاورزی

 

اینجا هم بعد عکس گفتم مرسی..گفتن قربان شما..

                    کشاورزی

 

آقای غلامی..خیلی بچه ی باحالیه..با دمپایی لای انگشتی بود..من نمیدونم چرا حماقت کردم و این عکس رو قدی نگرفتم دمپاییاش بیفته..

آخه ببینید چقد غصه س..

                       مسعود غلامی

آقای غلامی ی لبخند..خواهش میکنم..

 

جناب فلاح

                           محمد فلاح

                      

عاااشق این عکس حمزه زرینی ام..

                             حمزه

 بینی غفورم که شکسته..دیروز جراحی شد..به نظر من زیاد بد نشد من جاش بودم عمل زیبایی رو هم مینداختم پای همین شکستگی و عمل میکردم بینی مو

             غفورمون

آرش کمالوندمون ی مصاحبه کرده که وقتی خوندم خیلی دلم براش سوخت..(میذارم ادامه مطلب)

              آرش جووووووووون

چند روز پیش خیلی اتفاقی رفتم پیج محسن افشانی..بعد ایشون عضو تیم والیبال هنرمندان هستن..(مث اینکه خیلی هم خوب کار میکنه..)ی عکس گذاشته بود از تولد علی ضیا تو خانه والیبال..

افشانی نوشته بود: چقد خوش گذشت!!!!!!!

                          تولد علی ضیا

دوستااان..خدافیـــــــــــظظظظظظظ

برای خیلی‌ها این سؤال پیش آمده که چرا اینقدر دوران نقاهت شما طولانی شده است؟ درحالی‌که اکثر بازیکنان با انجام جراحی‌های مشابه، حداکثر در یک پروسه چهار تا شش ماهه به میدان باز می‌گردند.

من در حقیقت دو عمل جراحی سخت را پشت‌سرگذاشتم. نخستین عمل من مربوط به هشت ‌ماه پیش و رباط‌های صلیبی بوده است، اما عدم‌ترمیم رباط‌های داخلی عمل دوم را در پی داشت که سه‌ماه پیش صورت گرفت و الان خوشبختانه همه‌‌چیز رضایتبخش است و می‌توانم تا ماه‌های آینده به میدان برگردم.(الهی شکر)

پس به‌دلیل عمل جراحی دوم نتوانستی به موقع به والیبال برگردی؟

بله اما به اعتقاد پزشک معالجم می‌توانم خودم را به نیم‌فصل دوم برسانم، ولی نمی‌خواهم ریسک کنم و قبل از بهبودی کامل به میدان برگردم. در آن صورت احتمال مصدومیتم بیشتر خواهد بود و به همین دلیل چندان عجله‌ای ندارم و دلم می‌خواهد در بهترین شرایط به والیبال برگردم تا مبادا دو‌باره مصدوم شوم.

آن وقت تکلیف سایپا چه می‌شود که روی بازی کردن شما حساب باز کرده است؟

خوشبختانه قراردادم با این تیم تا پایان سال گذشته بود و هم‌اکنون عضو این تیم و هیچ تیم دیگری نیستم و تصمیم در مورد انتخاب تیم جدیدم با خودم است.

هزینه شما را پس از مصدوم‌شدن کدام ارگان پرداخت کرد؟

هزینه بیمارستان را فدراسیون پزشکی ورزشی تقبل کرد و هزینه جراحی صورت گرفته را هم باشگاه سایپا که حین یکی از بازی‌های این تیم مصدوم شدم پرداخت. (چ عجب ی حرکتی از سمت فدراسیون دیدیم)

پس شما هیچ هزینه‌ای را حین درمان متقبل نشدی؟

خیر و همانگونه که عنوان داشتم چیزی پرداخت نکردم.

آیـــا در دوران مصدومیت، حقوقی هم از فدراسیون یا باشگاه به شما پرداخت شده؟ اکنون که دوران نقاهت را می‌گذرانی، هزینه زندگی‌ات از کجا تأمین می‌شود


خیر، جز پاداش همراهی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا، حقوقی به من پرداخت نشده و با اتمام قراردادم با باشگاه سایپا نیز به‌طور طبیعی دستمزدی به من تعلق نگرفته است. در مورد هزینه‌های جاری زندگی هم شرایط فعلی را با پس‌انداز گذشته می‌گذرانم و با امید به حضور دوباره در میدان، مشکلات را تحمل می‌کنم تا اوضاع مجددا مساعد شود.(آخی..طفلی..)

دوست داشتی جایی بیمه بودی و در طول دوران قهرمانی، درصدی همه ماهه یا سالانه از دستمزدت را می‌پرداختی تا در چنین روزهایی به کمکت می‌آمد؟

100درصد؛ ولی متأسفانه در این زمینه ورزش ایران با خلأهایی روبه‌روست که امیدوارم روزی برسد که ورزشکاران ایرانی هم همانند همتایان خارجی خود در مواجهه با چنین مشکلاتی بتوانند از مواهب بیمه شدن سود ببرند و چندان نگران آینده و تأمین معیشت خود پس از مصدوم‌شدن نباشند. البته از نظر پزشکی خوشبختانه از سوی فدراسیون پزشکی بیمه هستیم و به همین دلیل هم همه هزینه‌های بیمارستان را فدراسیون پزشکی ورزشی پرداخت کرده است.


در طول چند سال گذشته آیا سابقه داشته که به هردلیلی از جمله عدم‌پرداخت به‌موقع قرارداد مالی در تیم‌هایی که بازی کردی دچار مشکل امنیت شغلی و یا صدمه‌ روحی شده باشی؟

خوشبختانه خیر و در تمام این سال‌ها با بازی در تیم‌هایی چون پیکان، پتروشیمی و سایپا چنین شرایطی را تجربه نکرده‌ام و امیدوارم تا پایان دوران بازیگری‌ام هم با چنین وضعیتی مواجه نشوم.

آیا مصداق معروف« پهلوان زنده را عشق است» که در دوران مصدومیت، بسیاری از قهرمانان این جمله را برزبان می‌آورند در مورد شما هم صدق پیدا می‌کند؟

من فراموش‌شدن ورزشکاران را حین مصدومیت و بیماری و دوری از میدان به هر دلیلی امری طبیعی می‌پندارم و واقعیت هم اینکه خیلی ذهنم را در این مدت به این سمت و این موضوع نبردم و از کسی هم گلایه و شکایت ندارم. (طفلی چی بگه خب؟)

آیا در دوران مصدومیت و نقاهت شخص ولاسکو هم برای دیدنت آمده بود؟

ولاسکو خیر ولی چندبار از سوی او و فدراسیون والیبال، خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی به دیدنم آمد و آخرین وضعیت مرا جویا شد تا به اطلاع وی برساند.

حتما بعد از این همه دوری دلت برای والیبال حسابی تنگ شده، اینطور نیست؟

واقعا همینطور است. اسم والیبال که به میان می‌آید اشک در چشمانم جمع می‌شود و اینکه می‌بینم نمی‌توانم بازی کنم سخت ناراحت می‌شوم ولی سعی می‌کنم که خودم به‌خودم دلداری دهم. شوخی نیست بعد از گذشت نزدیک به 10 سال که نیمی از آن در تیم‌های ملی رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان طی شد، حالا برایم خیلی دشوار است که چند ماهی از میدان دور باشم. البته در بسیاری از موارد هم که دلم تنگ می‌شود با دیدن بازی‌ها از طریق فیلم و تلویزیون سعی می‌کنم خودم را آرام کنم. (بچه ها خدایی سخته بازیو ببینی و نتونی بازی کنی..خیلی بده..)

شما خودت دوست داشتی که در کدام یک از این دو رویداد حاضر بودی، لیگ جهانی یا المپیک؟

من خودم لیگ جهانی را ترجیح می‌دهم اگرچه المپیک میدانی به‌مراتب بزرگ‌تر از لیگ جهانی است ولی همواره آرزویم بازی در این لیگ بوده است.

فکر می‌کنی به بازی‌های لیگ جهانی سال آینده برسی؟

می‌رسم، اما باید دید آیا آقای ولاسکو من را در لیست دعوت‌شدگان خواهد گذاشت یا خیر. اگر دعوت شوم قول می‌دهم خودم را در بهترین شرایط به تیم ملی برسانم.

مسابقات اخیر نوجوانان و جوانان آسیا در تهران و ارومیه برگزار شد، نوجوانان و جوانان فعلی والیبال چه تفاوتی با دوره‌ای که شما در این دو تیم بازی می‌کردید، پیدا کرده‌اند؟

به‌نظرم در دوره ما تیم‌ها به لحاظ بازی قدرتی بهتر بودند و با بدنسازی فوق‌العاده‌ای که داشتند اجازه خودنمایی به حریفان نمی‌دادند. اما فکر می‌کنم اعضای هر دو تیم نوجوانان و جوانان چنین شرایطی را نداشتند. یک واقعیت را هم می‌خواهم بگویم و آن اینکه اگرچه «ست کوویچ» مربی بد اخلاقی بود و شاید هم به اعتقاد خیلی‌ها در کوچ کردن چندان موفق نبود ولی تیم‌هایش همواره به لحاظ بدنی بهترین شرایط را داشتند. او می‌گفت اینکه پس از پایان هر تمرین، بازیکنان از شدت خستگی و درد گریه کنند بهتر است تا اینکه پس از ناکامی در یک مسابقه گریه کنند. (خیلی غیرمستقیم گفته عملکرد نوجوانان جوانان بد نبوده)

آرش جووووووووون
دیدگاه ها : cm
آخرین ویرایش: یکشنبه 21 آبان 1391 11:46 ب.ظنمایش نظرات 1 تا 30