تبلیغات
♥OnLy VoLlEyBaLl♥ - روز آخر تابستـــــــــــون
♥فقط شماره 2 پیکان♥

روز آخر تابستـــــــــــون

جمعه 31 شهریور 1391 06:00 ب.ظ

نویسنده : SaRA
ارسال شده در: تیم ملی ، والیبالی ،

سلام..روز آخر تابستــــــونه..افتضاح حالم گرفته س...میخواام گریه کنم...

حالا فک کنین اول مهر زنگ اول آزمون داریم

فک میکنم اعصاب و روانم بهم میریزه...

دیگه باید کمتر بیام نت..:(

ولی شما بیاین..منو فراموش نکنین بهم سر بزنین..

برام دعا کنید..امسال دیگه واقعا درس بخونم..خیلی دعا کنیدا...

تســــــــلیـــــــــت به همه  بچه مدرسه ای ها..

خب بگذریم این عکسو پیدا کردم..حیفم اومد نذارمش..بامزه س..

معروف و موسوی

 

خب راستش من چند شب پیش خواب اینارو دیدم..البته خواب چیه؟ فیلم کمدی بود بیشتر

خواب دیدم تو زمینم داریم با ژاپن بازی میکنیم...خلاصه من رفتم تو زمین معروف ی پاس داد شهرام محمودی جا انداخت..از اونجا که چرخش اینا خیلی سخت بود من مونده بودم کجا برم..(خدایی چرخششون خیلی سخته من اصلا نمیفهمم چیکار میکنن..1-5 خودمون رو قاطی میکنم گاهی وقتا..چ برسه به اینا)

خلاصه معروف به من گفت تو الان عقبی بعد موسوی گفت چرا اشتباه میگی؟ این الان باید وسط واسته..

ما هنوز درگیر چرخشمون بودیم دیدیم میرزاجانپور داره سرویس میزنه...موسوی عین این خانما میزد پشت دستش میگف نزن نزن سرویس منم..

میگم کمدی بود کلا..

 آخرشم 25-3 بردیم نمیدونم چطوری

و ی تسلیت دیگه رئیس سابق فدراسیون دار فانی را وداع گفت...

غلامرضا جباری از چهره های شناخته شده؛ استاد و مسئول ورزش و والیبال دانشگاه های مختلف ایران بود که طی سال های 1358 لغایت 1360 و 1363 لغایت 1365 نیز دو بار ریاست فدراسیون والیبال کشور را بر عهده داشت.
غلامرضا جباری چندی پیش دار فانی را وداع گفتند. به همه ی جامعه والیبال تسلیت میگم...

اولین نفر سمت راست...

            

ی مصاحبه از ظریف هم تو ادامه مطلب هس...

اون کوچولو ترمه خانمه...

                 ترمه و ظریف

                               واای خدا چقد این بچه جیگره

 

اینم برای مریم جووون..

          کمالوند

 

                   کمالوند ایشالا از نیم فصل بازی میکنه...اما متاسفانه نمیدونم کدوم تیم

 

و  پیشاپیش تولد همه ی مهرماهی های عزیز رو(از جمله خودم) به همشون تبریک میگم

                                   
ای باغبان ای باغبان آمد خزان آمد خزان

بر شاخ و برگ از درد دل بنگر نشان بنگر نشان . . .

      پائیز


مثل درخت باشید که در تهاجم پاییز هرچه بدهد

روح زندگی را برای خویش نگه می دارد . . .

پائیز خوبی داشته باشید دوستون دارم خدانگهدار....

 


**ظریف:شاید هیچ فوتبالیستی حاضر به مسابقه نمی شد/ نقش ولاسکو در بزنگاه ها**


ˈفرهاد ظریفˈ لیبروی تیم ملی والیبال ایران در گفت و گویی مبسوط با ایرنا از شرایطی سخن گفت که والیبالیست ها به میدان رفتند و خویشتنداری کردند ولی هیچ فوتبالیستی حاضر به این کار نمی شد.

او همچنین از تفاوت قراردادهای فوتبالیست ها و والیبالیست ها و تدابیر ولاسکو در بزنگاه های مسابقات و تحول تیمی والیبال ایران در زمان حضور این مربی آرژانتینی سخن گفت.** خوشحالی مردم، مهمترین دستاورد ما

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: حضور در لیگ جهانی آرزویی بود که کل خانواده والیبال سال ها در پی رسیدن به آن بودند اما خوشحال کردن مردم مهمترین دستاورد ما از پیروزی مقابل ژاپن بود.

وی افزود: در چند روز اخیر مردم برخورد بسیار خوبی با ما داشتند و از صعود تیم ملی به لیگ جهانی ابراز خوشحالی می کنند. دست تک تک مردم را می بوسم که هیچگاه تیم ملی را تنها نمی گذارند و در دو مسابقه مقابل ژاپن هم با حضور خود از ما حمایت کردند.(خجالتمون ندید دیگه)

** لیگ جهانی، جبران ناکامی المپیک

ظریف گفت: پیش از پیروزی مقابل ژاپن، همه حرف از شکست مقابل استرالیا و عدم راهیابی ما به المپیک می زدند اما صعود به لیگ جهانی باعث فراموشی این ناکامی شد.

وی ادامه داد: سطح لیگ جهانی و اهمیت حضور در این رقابت ها خیلی بالاتر از بازی های المپیک است. در المپیک هر تیم در مرحله گروهی فقط پنج مسابقه برگزار می کند در حالی که در لیگ جهانی تعداد مسابقات خیلی بیشتر است. به علاوه برگزاری دوره ای این رقابت ها باعث می شود تا تیم های بزرگ جهان به ایران سفر کنند و همین موضوع جلوه والیبال کشورمان را در سطح بین المللی افزایش می دهد.

** تبعیض غیرطبیعی بین فوتبال و دیگر رشته ها

لیبروی تیم ملی والیبال ایران با اشاره به ناکامی های فوتبال در مقابل افتخارآفرینی های رشته های دیگر مثل والیبال گفت: متاسفانه در کشور ما همیشه بین فوتبال و دیگر رشته ها تبعیض وجود داشته و این تبعیض در سال های اخیر خیلی بیشتر از سابق نیز بوده است.

وی افزود: این تبعیض طبیعی نیست و باید با توجه به نتایجی باشد که هر رشته ای در رقابت های بین المللی کسب می کند. نتایج تیم های هر رشته ای نشان می دهد که کدام تیم بیشتر زحمت می کشد و به همین نسبت هم باید بودجه ورزش کشور میان رشته های مختلف تقسیم شود.(منم موافقم این همه میگن اما کو گوش شنوا آقای ظریف؟)

** یک بازیکن فوتبال به قیمت یک تیم والیبال

ظریف گفت: در حال حاضر یک بازیکن معمولی فوتبال قرارداد یک میلیاردتومانی با باشگاه خود می بندد اما کاپیتان تیم ملی والیبال ایران، حداکثر یک سوم یا یک چهارم این مبلغ را دریافت می کند.

وی تاکید کرد: در لیگ برتر والیبال حداکثر سه یا چهار تیم که برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می کنند یک میلیارد تومان برای جذب کل بازیکنان خود هزینه می کنند و بودجه سایر تیم ها مبلغی خیلی کمتر از این رقم است. در حالی که یک بازیکن فوتبال به طور میانگین یک میلیارد تومان از باشگاه خود می گیرد.

ظریف افزود: بارها افراد مختلفی این حرف ها را مطرح کرده اند اما هیچکس توجهی به این مسائل نمی کند و همچنان بین فوتبالی ها و دیگر ورزشکاران تبعیض وجود دارد.(اا..منم اینو بالا گفتم)

** وضعیت تیم های باشگاهی و بی ثباتی والیبالیست ها

وی درباره تیم باشگاهی اش در فصل جدید لیگ برتر گفت: تا چند روز پیش با گیتی پسند مذاکره کرده بودم و قرار بود به حضور در این تیم ادامه دهم اما ناگهان مشخص شد که این باشگاه قصد حضور در رقابت های فصل آینده را ندارد.

ظریف افزود: به این ترتیب با باشگاه پیکان مذاکره کردم و به احتمال زیاد با این باشگاه قرارداد خواهم بست.(مگه نبستید هنوز؟)

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: متاسفانه به دلیل ضعف در برگزاری رقابت های لیگ برتر والیبال و عدم ثبات در تیم های شرکت کننده در این رقابت ها، بازیکنان والیبال پیشنهادهای زیادی از سوی تیم های مختلف ندارند و مجبورند به هر پیشنهادی پاسخ مثبت بدهند.

وی ادامه داد: به علاوه مشخص نیست مبلغ قراردادی که یک بازیکن با باشگاهی می بندد را به طور کامل دریافت کند. مثلا باشگاه گیتی پسند سی در صد از قرارداد فصل قبل بازیکنان را به عنوان جریمه کسر کرده است.(آره خدایی همش کم میکرد) خیلی از باشگاه ها با بازیکنان قرارداد های دو ساله می بندند اما مشخص نیست این باشگاه در رقابت های فصل بعد هم حضور خواهد داشت یا نه. این شرایط باعث می شود بازیکنان والیبال ثبات نداشته باشند.

** ولاسکو؛ معمار والیبال ایران

لیبروی تیم ملی والیبال ایران درباره تاثیر حضور خولیو ولاسکو گفت: تاثیر او مشخص است و نتایجی که تیم ملی در این مدت به دست آورده نشان دهنده کارایی سرمربی تیم ملی است. البته این موفقیت ها ثمره کار مربیان قبلی تیم ملی نیز محسوب می شود اما ولاسکو مانند معماری بود که والیبال ایران را به جایگاه واقعی خود رساند.

وی افزود: متاسفانه بعد از ناکامی ما در راهیابی به المپیک خیلی ها از عملکرد تیم ملی و خولیو ولاسکو انتقاد کردند. پس از صعود به لیگ جهانی هم با عنوان کردن این نکته که مصر و ژاپن قدرت سابق را ندارند، تلاش کردند که این موفقیت را بی اهمیت جلوه دهند. اما باید بدانیم که همین مصر و ژاپن تا دو سال پیش همواره ایران را در رقابت ها مختلف شکست می دادند اما از زمان حضور ولاسکو در ایران چندین بار بر آنها غلبه کرده ایم.

** برطرف کردن اشتباهات با تمریناتی غیر فضایی

ظریف گفت: ولاسکو در زمان حضور در ایران دو تاثیر در تیم ملی گذاشت. یکی اینکه با توجه به صاحب نام بودن ولاسکو، هیچ بازیکنی نمی توانست در مقابل نظرات او بایستد و همه مجبور به اطاعت بودند.

وی افزود: تاثیر دوم ولاسکو در برطرف کردن نقاط ضعف بازیکنان و کار کردن روی موارد جزئی مانند توپ های برگشتی بود. تمرینات ولاسکو اصلا تمرینات عجیب و غریب و فضایی نبود بلکه او روی ایراداتی که در کار بازیکنان در رقابت های لیگ و تیم ملی می دید کار کرد و آن مشکلات را برطرف کرد.

لیبروی تیم ملی گفت: در دو ست مسابقه با مصر و ژاپن از حریف عقب افتادیم اما با حرفه ای گری ولاسکو موفق شدیم این عقب افتادگی را جبران کنیم و این ست ها را به پیروزی برسیم.

وی تاکید کرد: بازیکنانی که در این مدت با ولاسکو کار کرده اند همگی معتقدند که باید قرارداد این مربی با فدراسیون ایران تمدید شود زیرا ما با او خو گرفته ایم. امیدوارم مسئولین فدراسیون و وزارت ورزش برای حفظ ولاسکو اقدام کنند.

** بودجه مخصوص برای لیگ جهانی

ظریف درباره هدف تیم ملی در لیگ جهانی گفت: والیبال ایران پتانسیل بالایی دارد و ما نمی خواهیم جایگاهی که به سختی به دست آورده ایم را راحت از دست بدهیم. اگر ما فقط یک سال در لیگ جهانی حضور داشته باشیم و پس از آن از گردونه رقابت ها حذف شویم به خانواده والیبال ظلم شده است.

وی اظهار داشت: فدراسیون والیبال تیم های زیادی در رده های سنی گوناگون زنان و مردان دارد و اداره همه این تیم ها بودجه زیادی می طلبد. در کنار این هزینه ها، حضور در لیگ جهانی نیز هزینه ای گزاف دارد که به نظرم وزارت ورزش باید برای این منظور یک بودجه جدا برای فدراسیون تعریف کند.

** اگر فوتبالی ها شرایط ما را داشتند مسابقه نمی دادند

لیبروی تیم ملی والیبال گفت: پیش از سفر به مصر و مسابقه با این تیم در زیر گروه لیگ جهانی برای چند بازی تدارکاتی به اروپا سفر کردیم اما از آن زمان تا کنون حتی یک ریال هم از فدراسیون نگرفته ایم. اگر چنین اتفاقی در فوتبال رخ می داد حالا چه خبرهایی که منتشر شده بود اما در این مدت هیچ کدام از بازیکنان تیم ملی والیبال حرفی در این باره نزدند.

وی افزود: اردوی پیش از دو مسابقه با ژاپن نیز به جای اینکه در هتل برگزار شود در خوابگاه فدراسیون برپا شد. بعید می دانم بازیکنان فوتبال با این شرایط حاضر باشند مسابقه دهند.

ظریف گفت: بدون شک مسائل مالی در روحیه بازیکنان تیم ملی تاثیر می گذارد. این شرایط ما در حالی است که بازیکنانی که در تیم های مختلف در لیگ جهانی شرکت می کنند به خاطر حضور در تیم ملی حقوق دریافت می کنند.

وی تصریح کرد: الان که من این حرف ها را می زنم ممکن است خیلی ها ناراحت شوند اما به نظر من این شرایط به فدراسیون ربطی ندارد بلکه وزارت ورزش باید به فکر تامین هزینه های والیبال باشد زیرا ما به سطح جهانی رسیده ایم و نمی توان با بودجه قبلی فدراسیون را اداره کرد.

لیبروی تیم ملی والیبال در پایان گفت: بازیکنان تیم ملی قرار است به عنوان نماینده ایران به کشورهای مختلف بروند و در لیگ جهانی شرکت کنند بنابراین باید همه کمک کنند تا نماینده ای در شان ملت ایران باشیم.
(ایرنا)
پیج Iranian Volleyball
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: ظریف ، مهرماه ،
آخرین ویرایش: جمعه 31 شهریور 1391 06:43 ب.ظنمایش نظرات 1 تا 30