تبلیغات
♥OnLy VoLlEyBaLl♥ - کاروان تیم ملی والیبال ایران
♥فقط شماره 2 پیکان♥

کاروان تیم ملی والیبال ایران

جمعه 15 اردیبهشت 1391 04:16 ب.ظ

نویسنده : SaRA

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه...

من دوباره اومدم...اومدم چندتا خبر بذارم و برم....

نظر یادتون نره ها....

برنامه مسابقات انتخابی المپیك اعلام شد

 

کره جنوبی به عنوان نخستین حریف تیم ملی والیبال در مسابقات انتخابی توکیو معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات انتخابی المپیک 2012 لندن از 12 خردادماه در توکیو پایتخت کشور ژاپن آغاز می شود و به مدت 10 روز ادامه دارد.

تیم ملی والیبال کشورمان که جایگاه دوازدهم رده بندی جهانی این رشته ورزشی را در اختیار دارد، در نخستین بازی خود به مصاف کره جنوبی خواهد رفت که در جایگاه بیستم جهانی است.
ملی پوشان کشورمان در دومین بازی خود نیز به مصاف چین می رود که این تیم دو پله بالاتر از ایران در جایگاه دهم رده بندی جهانی قرار دارد. استرالیا که در جایگاه بیست و دوم این رده بندی قرار دارد سومین حریف تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقات انتخابی المپیک 2012 لندن است.
یکی از نکات جالب برنامه این رقابت ها، دیدار دو تیم ژاپن و ایران در آخرین روز این مسابقات است که "خولیو ولاسکو" سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان نیز قبلا این موضوع را پیش بینی کرده بود. چرا كه امكان دارد این بازی سرنوشت نهایی تیم های صعود كننده را تعیین كند.

این مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2012 لندن با حضور هشت تیم در توکیو برگزار خواهد شد که تا کنون حضور پنج کشور ایران، چین، کره جنوبی، استرالیا و ژاپن در این رقابت ها مسجل شده و سه نماینده دیگر نیز تا آغاز این رقابت ها به قید قرعه توسط فدراسیون جهانی والیبال مشخص خواهد شد.

قهرمان و بهترین تیم آسیایی این رقابت ها، جواز حضور در المپیک 2012 لندن را به دست خواهند آورد.
برنامه کامل مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2012 لندن در توکیو به قرار زیر است:

جمعه 12 خردادماه:
استرالیا – تیم دوم قرعه
تیم سوم قرعه – چین
ایران – کره جنوبی
تیم اول قرعه – ژاپن

شنبه 13 خردادماه :
تیم دوم قرعه – ژاپن
کره جنوبی – تیم اول قرعه
چین – ایران
استرالیا – تیم سوم قرعه

14 و 15 خردادماه تیم های شرکت کننده استراحت دارند.

سه شنبه 16 خردادماه:
تیم سوم قرعه – تیم دوم قرعه
ایران – استرالیا
تیم اول قرعه – چین
ژاپن – کره جنوبی

چهارشنبه 17 خردادماه:
تیم دوم قرعه – کره جنوبی
چین – ژاپن
استرالیا – تیم اول قرعه
تیم سوم قرعه – ایران

پنج شنبه 18 خردادماه:
ایران
– تیم دوم قرعه
تیم اول قرعه – تیم سوم قرعه
ژاپن – استرالیا
کره جنوبی – چین

جمعه 19 خردادماه تیم های شرکت کننده استراحت دارند.

شنبه 20 خردادماه :
تیم دوم قرعه - چین
استرالیا – کره جنوبی
تیم سوم قرعه – ژاپن
ایران – تیم اول قرعه


یکشنبه 21 خردادماه :
تیم اول قرعه – تیم دو قرعه
ژاپن – ایران
کره جنوبی – تیم سوم قرعه
چین – استرالیا

لازم به ذكر است تیم های اول، دوم و سوم قرعه به انتخاب و قرعه فدراسیون جهانی والیبال در روز های آینده تعیین و معرفی می شوند.

حالا من خرداد چجوری درس بخونم؟؟؟؟؟؟

بی خیال والیبال مهمتره...

فدراسیون والیبال کوبا با ارسال نامه ای از فدراسیون والیبال ایران در خواست کرد برای برگزاری چند بازی دوستانه به کشورمان سفر کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از مذاکره محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران با رئیس کنفدراسیون والیبال قاره نورسکا مبنی بر برگزاری بازی های دوستانه و افزایش همکاری های دو جانبه، صبح امروز جمعه 15 اردیبهشت فدراسیون والیبال کوبا با ارسال نامه ای از فدراسیون والیبال ایران تقاضا کرد، تیم ملی این کشور جهت برگزاری چند دیدار دوستانه با تیم ملی والیبال کشورمان در فاصله زمانی 22 لغایت 29 می به ایران بیاید.
کوبایی ها در نامه خود پس از تبریک به فدراسیون والیبال به علت ارتقای سطح والیبال در ایران گفته اند: تصمیم داریم به منظور کسب آمادگی بیشتر برای شرکت در رقابت های انتخابی المپیک در تاریخ 22 تا 29 می به ایران بیاییم و سه یا چهار بازی تدارکاتی با تیم ملی ایران انجام دهیم و به همین دلیل از شما در خواست می کنیم تا در صورت موافقت هماهنگی های لازم را جهت ارسال دعوتنامه انجام دهید.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در این باره گفت: به دلیل اینکه ما دو سفر چک و هلند را در پیش رو داریم و برای آنها هم برنامه ریزی کرده ایم و سفر کوبا به ایران هم احتمالا با یکی از آنها تداخل زمانی خواهد داشت، می بایست بررسی بیشتری انجام دهیم. در جلسه ای که با ولاسکو خواهم داشت در این باره صحبت می کنیم تا بتوانیم بهترین تصمیم را بگیریم و سپس به در خواست کوبا جواب می دهیم.

لازم به ذکر است تیم ملی کوبا که یکی از قدرت های والیبال دنیا به شمار می آید و عنوان دار یک مقام قهرمانی و سه نایب قهرمانی در رقابت های جام جهانی والیبال است و تا به حال یک مقام قهرمانی و پنج مقام نایب قهرمانی در لیگ جهانی والیبال بدست آورده و اکنون در جایگاه پنجم رده بندی فدراسیون جهانی والیبال قرار دارد، در آخرین دیدار خود مقابل تیم ملی کشورمان در جام جهانی 2011 ژاپن سه بر صفر پیروز شد.

ی خلاصه از بازیهای تیم ملی هم در اروپا توی ادامه مطلب هس...

 

              

شیــــــــــرررره ولاسکو
 

تیم ملی والیبال کشورمان که برای برگزاری هفت دیدار تدارکاتی عازم سه کشور اروپایی شده بود، ساعت چهار بامداد امروز – جمعه – به تهران بازگشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال سوم اردیبهشت ماه تهران را به مقصد اسلوونی ترک کرد و در پنجم اردبهشت در نخستین دیدار تدارکاتی خود در قاره اروپا موفق به شکست سه بر یک تیم ملی والیبال اسلوونی شد.
تیم ملی والیبال کشورمان در دومین بازی دوستانه مقابل میزبان خود اسلوونی سه بر دو متوقف شد تا با یک پیروزی و یک شکست این کشور را به مقصد صربستان ترک کند.
تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار تدارکاتی به مصاف صربستان قهرمان قاره اروپا رفت و با نتیجه 3 بر 2 مغلوب این تیم شد.
شاگردان خولیو ولاسکو ست های دوم و چهارم را 25 بر 23 و 25 بر 21 از آن خود کردند و ست های اول، سوم و پنجم را 26 بر 24، 25 بر 22 و 25 بر 17 به حریف خود واگذار کردند.
ملی پوشان والیبال کشورمان که خود را برای شرکت در رقابت های انتخابی المپیک آماده می کنند، شنبه 9 اردیبهشت ماه در چهارمین دیدار دوستانه خود به مصاف تیم ملی صربستان رفتند و در مبارزه ای نزدیک موفق به شکست سه بر یک این تیم شدند.
در پنجمین بازی تدارکاتی تیم ملی والیبال، بازیکنان ذخیره این تیم در نخستین دیدار خود در تورنمنت چهارجانبه بلغارستان موفق به شکست تیم ملی ب این کشور شدند.
از ویژگی های تورنمنت چهار جانبه بلغارستان حضور تیم استرالیا است که این تیم یکی از حریفان ایران در مسابقات انتخابی المپیک 2012 لندن در منطقه آسیا است و همچنین امکان حضور بغارستان در رقابت های انتحابی المپیک نیز به عنوان یک از سه تیم غیر آسیایی وجود دارد.
ششمین بازی تدارکاتی تیم ملی والیبال در دومین بازی تورنمنت چهار جانبه بلغارستان انجام شد که ملی پوشان ایران مقابل تیم ملی استرالیا سه بر صفر به پیروزی رسید.
و در نهایت چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه تیم ملی والیبال ایران در هفتمین دیدار دوستانه در قاره اروپا به مصاف تیم ملی بلغارستان رفت که در دیداری نزدیک و نفس گیر ست های اول و سوم را 25 بر 22 و 25 بر 19 از آن خود کرد و در ست های دوم، چهارم و پنجم با امتیازات 25 بر 22، 25 بر 20 و 15 بر 9 مغلوب شد.
در مجموع تیم ملی والیبال کشورمان در هفت مسابقه دوستانه و تدارکاتی خود در سه کشور اروپایی چهار پیروزی به دست آورد و سه شکست را نیز تجربه کرد.
تیم ملی والیبال ایران سفر به جمهوری چک و هلند را نیز در برنامه سفرهای تدارکاتی خود دارد که در صورت ضدور ویزا در اواخر اردیبهشت ماه اعزام خواهد شد.

در ضمن فدراسیون والیبال کوبا نیز درخواست برگزاری چهار بازی تدارکاتی با تیم ملی والیبال ایران در تهران را دارد که هنوز پاسخ فدراسیون ایران به این کشور اعلام نشده است.

لازم به ذکر است خوان سیچلو سرمربی تیم ب ایران و دستیار خولیو ولاسکو در تیم الف ایران که ساعت چهار بامداد امروز با تیم ملی به کشور بازگشت، ساعت 10 بامداد در تمرین تیم ملی ب در فدراسیون والیبال حضور یافت و برنامه های جدید تمریناتی این تیم را با مربیان حاضر در اردو پی گیری کرد.
دیدگاه ها : شما چی میگید؟
آخرین ویرایش: جمعه 29 اردیبهشت 1391 11:12 ب.ظ