تبلیغات
♥OnLy VoLlEyBaLl♥ - آغاز تلاش والیبال ایران برای راه یابی به المپیك از نخستین روزهای سال
♥فقط شماره 2 پیکان♥

آغاز تلاش والیبال ایران برای راه یابی به المپیك از نخستین روزهای سال

سه شنبه 8 فروردین 1391 09:24 ب.ظ

نویسنده : SaRA

سلام خوبید؟ دوباره سال نوتون مبارک

2تا خبر دارم براتون میذارم  

تیم ملی والیبال ایران رسما تلاش خود را برای راه یابی به بازی های المپیک 2012 لندن با برگزاری دومین مرحله مقدماتی اردوی آمادگی از پنجم فروردین ماه آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال در این اردو "خولیو ولاسکو" سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان با دعوت از پدیده های لیگ 90 میزان آمادگی آنان را برای حضور در تیم ملی می سنجد تا با اضافه شدن دیگر ملی پوشان، 14 بازیکن نهایی تیم ملی والیبال ایران را برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک که خردادماه در ژاپن برگزار خواهد شد، انتخاب می کند.


در این اردو که پنجم فروردین ماه آغاز شده 28 بازیکن دعوت شده در دو گروه تیم ملی الف و ب تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی تیم ها برگزار می کنند. همچنین قرار است از فردا چهارشنبه هفت پدیده دیگر لیگ که در دو تیم کاله مازندان و سایپا حضور داشتند، به جمع اردو نشینان بپیوندند.
بر اساس برنامه های اردو، بازیكنان تمرینات خود را در دو نوبت زیر نظر كادر فنی انجام می دهند که تیم ملی ب از ساعت 8 تا 10 صبح و تیم ملی الف از 10:30 تا 13 تمرینات صبح شامل (بدنسازی و دریافت) را انجام می دهند.
عصر ها نیز از ساعت 15 تا 17 برای تیم ملی ب و از ساعت 17 تا 20 برای تیم ملی الف تمرینات (تكنیكی، دفاع و اسپك) برگزار می شود.
"خولیو ولاسکو" سرمربی تیم ملی والیبال هدایت تیم ملی الف را بر عهده دارد و بر تمرینات بازیکنان تیم ملی ب نیز نظارت دارد. خوان سیچلو نیز سرمربیگری تیم ملی ب است. همچنین رضا ابراهیمی، جهانگیر سید عباسی، ناصر شهنازی، مسعود آرمات و محمد وكیلی، غلامرضا مومنی مقدم به عنوان مربی ، ادواردو به عنوان بدنساز، احمد مساجدی به عنوان مترجم و علیرضا پیشیاره به عنوان ماساژور در این تمرینات حضور خواهند داشت كه به صورت سه روز تمرین و یك روز استراحت انجام می شود.
سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان نیز آرامش و انگیزه بازیکنان را به عنوان دو شاخص مهم این اردو دانست و افزود: بازیکنان تمرینات خود را بسیار با انگیزه پیگیری می کنند و حاشیه ها در این اردو جایی ندارد.
"امیر خوش خبر" خاطر نشان کرد: تشکیل دو تیم ملی الف و ب نیز انگیزه بازیکنان دعوت شده را دو چندان کرده زیرا در نهایت باید دو برابر همیشه بازیکن انتخاب شود.
وی با اشاره به اینکه 14 بازیکن ملی پوش نیز بعد از پایان تعطیلات نوروز به اردو ملحق می شوند، گفت: با این افراد حدود 50 بازیکن به اردوی تیم ملی الف و ب دعوت شدند اما با توجه به اینکه در نهایت هر تیم با 16 نفر تمرینات آماده سازی خود را پیگیری خواهد کرد، بنابر این طبیعی است که از بین نفرات حاضر تعدادی حذف شوند.

لازم به ذكر است بنا به تشخیص خولیو ولاسكو، شهرام محمودی بازیكن تیم والیبال كاله مازندران هم از فردا چهارشنبه به جمع اردو نشینان اضافه می شود.


دعوت پورتوریكو از تیم ملی ایران

فدراسیون والیبال پرتوریکو از تیم ملی والیبال ایران برای تشکیل اردوی مشترک و برگزاری چند دیدار دوستانه دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال ظهر امروز سه شنبه 8 فروردین ماه، فدراسیون والیبال پرتوریکو طی نامه ای به طور رسمی از تیم ملی ایران جهت برگزاری چند دیدار تداركاتی از ششم تا دهم اردیبهشت ماه سال جاری در کشور پرتوریکو كه در شمال شرقی دریای کارائیب قرار دارد(اون آهنگه بود از 25band فک کنم همونه دعوت كرد.

تیم ملی پرتوریکو كه سابقه حضور در لیگ جهانی والیبال را دارد، خود را برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک لندن در منطقه آمریکا شمالی و مرکزی(نورسكا) آماده می کند و یکی از مدعیان این منطقه برای کسب جواز حضور در المپیک 2012 لندن است.

تاكنون مسابقات تداركاتی تیم ایران با تیم های ملی صربستان، اسلوانی و چین قطعی شده است.


 

اینم اسامی دعوت شدگان:

تیم ملی الف
محمد طاهر وادی
فرهاد سال افزون
امیر غفور
فرهاد پیروت پور
فرهاد قائمی
مجتبی میرزاجانپور
مهدی كریمی
علیرضا مباشری
محمد موسوی
 
سعید مصطفی وند
حسن سنوبری
مسعود غلامی
فرهاد ظریف

تیم ملی ب

 ناصر رحیمی
میثم فریدی
فرهاد ملابهرامی
علوی
رضا صفاوی
رامین خانی
حامد تاوردی
سعید شیرود
حامد باقر پور
محمدرضا حسینی پویا
علیرضا جدیدی
ولی نورمحمدی
پیمان كریمی
قنبری
یاشار شاهینی
عارف باقرزاده

دومین مرحله مقدماتی اردوی تیم ملی  با حضور 28 بازیکن در دو گروه (تیم های ملی الف و ب) از پنجم فروردین ماه آغاز شد که سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان از هقت بازیکن دیگر برای حضور در ادامه این مرحله از اردو دعوت کرد.
سامان فائزی، مجتبی یوسفی، سعید معروف، رضا قرا، آرمین تشکری، رضا سلیمانی و مجتبی قلیزاده بازیکنان دعوت شده جدید به اردوی تیم ملی والیبال هستند.

شهرام محمودی هم که از امروز اضافه شده..

(اینم بخاطر آنیتا جونم)

 

قربونتون ...

فعلا باای

راسی...نظر فراموش نشه..
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 10 فروردین 1391 11:26 ب.ظنمایش نظرات 1 تا 30