تبلیغات
♥OnLy VoLlEyBaLl♥ - پایان پایان ها
♥فقط شماره 2 پیکان♥

پایان پایان ها

یکشنبه 28 اسفند 1390 06:36 ب.ظ

نویسنده : SaRA

سومین دیدار مرحله نهایی آخرین مسابقه لیگ برتر والیبال مردان فردا دوشنبه 29 اسفندماه درکرج برگزار می شود تا دو تیم سایپا و كاله آخرین تلاش خود را برای کسب قهرمانی این دوره از مسابقات انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدار پایانی این رقابت ها در روز پایان سال 90 از ساعت 15:30 در سالن انقلاب شهر کرج به میزبانی تیم والیبال سایپا برگزار می شود تا پروند لیگ برتربا برگزاری 192 مسابقه در روز پایانی سال 90 بسته شود.
سایپا كه در دور رفت و برگشت مرحله مقدماتی صدرنشین این رقابت ها بود، با سه پیروزی و یك شكست در مرحله پلی آف به سومین بازی فینال لیگ برتر راه پیدا كرده است و كاله مازندران هم با سه پیروزی و دو شكست به این مرحله رسیده است.
دو تیم با نمایش خوبی كه در لیگ امسال از خود به جا گذاشتند، پیش بینی تیم پیروز بازی فردا و قهرمان این رقابت ها را مشكل كرده اند.
نماینده البرز كه با پیروزی برابر شهرداری ارومیه به فینال رسیده است، در آستانه كسب عنوانی كه پنج سال است انتظارش را می كشد، قرار دارند و مازندرانی ها هم پس از پیشرو برداشتن پیكان قهرمان 12 دوره این رقابت، با یك برد و یك باخت برابر سایپا برای برگزاری سومین بازی فینال این رقابت ها به سالن انقلاب كرج می آیند.
اگر سایپا موفق به شکست کاله و کسب مقام قهرمانی شود، پس از پنج دوره نایب قهرمانی بالاخره قهرمان لیگ برتر والیبال مردان می شود. اگر کاله قهرمان شود، در نخستین حضورش در دیدار فینال موفق به کسب این عنوان می شود.
لازم به ذكر است بر اساس اعلام سازمان لیگ و توافق تیم های پیکان و شهرداری ارومیه دیدار سوم این دو تیم که برای کسب مقام سومی تلاش می كردند، برگزار نشد و دو تیم مشترکا به مقام سومی دست یافتند

 

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 29 اسفند 1390 06:49 ب.ظ